Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Шешорівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04354491) був реорганізований і увійшов до складу Косівської громади

Шешори
Косівський район, Івано-Франківська область

Початкова школа

/Files/images/20180412_134901.jpg

Шешорський навчально-виховний комплекс " загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - дошкільний навчальний заклад"

78623, Івано-Франківська область, Косівський район, с. Шешори, вул. Шевченка, будинок 263
тел. : (03478) 5-21-85
e-mail:chechorunvk@gmail.com

ГеРБ ШЕШОРСЬКОГО НВК

/Files/images/20180412_133913.jpg

Директор НВК

Тимофійчук Мар'яна Василівна

закінчила Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника
університет у 2012 році за спеціальністю
Початкова освіта
Спеціаліст
Педагогічний стаж роботи - 7 років

тел.: 380680378493

тел. робочий: (03478)5-21-89

e-mail: chechorunvk@gmail.com

ШКОЛА - ЦЕ МАЙСТЕРНЯ, ДЕ ФОРМУЄТЬСЯ ДУМКА ПРИЙДЕШНЬОГО ПОКОЛІННЯ. ПОТРІБНО МІЦНО ТРИМАТИ ЦЮ ДУМКУ В РУКАХ, ЯКЩО НЕ ХОЧЕШ ВИПУСТИТИ З РУК МАЙБУТНЄ...

______________________________________________________________________________А. БАРБЮС

/Files/images/Screenshot_20181106-133114.jpg

/Files/images/20181107_135811.jpg

/Files/images/20181107_135940.jpg

Ми живемо у часи великих змін. Погляди, думки, ідеї швидко застарівають. Відбувається інтенсивний розвиток науки і техніки, наростання інформаційного потоку. Та головне – зростають нові діти, не схожі на наших попередніх учнів. Вони потребують інших підходів у спілкуванні, іншого ставлення і, вочевидь, іншої освіти. Зараз ми не можемо й уявити, в яких умовах їм доведеться жити, з якими викликами вони зіткнуться. То що ж маємо робити, аби підготувати юне покоління до успішної реалізації себе в майбутньому?

Зміни, які сьогодні відбуваються в освіті, передбачають не тільки розроблення сучасних підходів до навчання дітей, а й нові вимоги до професійної підготовки педагогів, як фахової так і психологічної.

Ефективність освітнього процесу залежить від сукупності різних змінних, повязаними з особливостями учнів, умов, у яких відбувається педагогічний процес , і внутрішнього станусамих педагогів.

Нова українська школа – це насамперед новий підхід до організації освітньої діяльності учнів. Зокрема, у навчальний процес широко впроваджуються дослідження та проекти.

Найважливіше завдання школи – підготувати дітей до життя. А це означає, насамперед, формування необхідних особистісних якостей та практичних умінь і навичок, які допоможуть їм зберегти життя і здоров’я.

Сучасна українська школа не лише змінює зміст навчальних предметів та методику їх викладання, а й ставить перед педагогами завдання налагоджувати партнерські стосунки між школою і батьками задля підвищення рівня їх педагогічної культури, формування у них толерантного ставлення до своїх дітей та моделей конструктивної поведінки у різних життєвих ситуаціях.

Найважливіший чинник підвищення якості освіти – створення умов, які активізують професійно-пізнавальний пошук педагогів, сприяють розвитку їх творчих сил, самостійності і наукового стилю мислення. Саме для цього в НВК створена методична служба ШМО вчителів початкових класів.

Початок навчання дитини в школі – непростий етап для всіх учасників освітнього процесу. Першокласники мають адаптуватися до нових умов, освоїти їх новий вид діяльності, а дорослі – педагоги і батьки – допомогти їм зробити це легко, із захопленням і бажанням.

Досягти цього можна тільки завдяки злагодженій співпраці родини й школи, то ж для класного керівника важливо з перших днів навчального року показати батькам маленньких учнів, як вони можуть посприяти успішному входженню своїх дітей у шкільну громаду.

/Files/images/20190426_103806.jpg

/Files/images/Screenshot_20181108-114038.jpg

/Files/images/Screenshot_20181108-114558.jpg

Турбота про життя і здоров'я дітей – це найважливіша праця вихователя. Від стану здоров'я , життєрадісності, бадьорості дітей залежать їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили.

В.Сухомлинський

/Files/images/20181108_102006.jpg

Статут.

Державний акт.

ЄДРПОУ.

Наказ про результати державної атестації.

Свідоцтво про право власності.

Технічний паспорт.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування