Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Шешорівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04354491) був реорганізований і увійшов до складу Косівської громади

Шешори
Косівський район, Івано-Франківська область

ГІРСЬКИЙ СПОКІЙ

Садиба «ГІРСЬКИЙ СПОКІЙ»

Сплачено 3000грн. туристичного збору за 2019р.

Розташування:

У центрі села Шешори, 3 км до найближчого витягу, до річки 100 м, навколо — ліс.
Зручний під'їзд — асфальтована дорога.

Опис:

2 дерев'яні котеджі, 3 альтанки, 2 мангали.

Триповерховий дерев'яний котедж на 14-16 місць
На першому поверсі — кухня, їдальня на 20 осіб з кухонним кутком, сауна з басейном, санвузол (2 душові кабіни, туалет).

На другому поверсі — 2 двомісні кімнати (двоспальне ліжко, шафа для одягу), двомісна покращена (двоспальне ліжко, санвузол — туалет, умивальник, душ), сімейна (3 розкладні дивани, стіл зі стільцями, телевізор), санвузол на поверсі (туалет, умивальник, душ).

На третьому поверсі — 3 двомісні кімнати (двоспальне або 2 односпальні ліжка, вішаки для одягу, вентилятор).

Будинок господарів, в якому здається другий поверх з окремим входом.
На поверсі — 4 двомісні покращені кімнати (2 великі односпальні ліжка та розкладний диван або двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, шафа для одягу, телевізор, кондиціонер, окремий балкон, санвузол — душ, туалет, умивальник).

Опалення: автономне водяне.
Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

Харчування:

За домовленістю.
Користуватися кухнею (газова плита, мікрохвильова піч, холодильник, електрочайник, посуд) — за домовленістю.
До найближчих кафе — 100 м, магазину та ресторану — 250 м.

Сервіс, включений у вартість:

Паркінг з відеоспостереженням, виклик таксі.
Інтернет Wi-Fi, супутникове телебачення.
Користування праскою, феном.
Прибирання кімнат, зміна постелі — 1 раз на 3 дні, зміна рушників (2 на особу) — за потребою.

Сервіс за додаткову оплату:

Сауна з контрастним басейном.

Прання і прасування речей.
Зустріч на вокзалі чи автостанції та трансфер до садиби.

Спорт, розваги:

Велосипед, профілактор Євмінова.
Дитячий майданчик.

Екскурсії, походи в гори, збирання грибів та ягід, риболовля — за попередньою домовленістю.

Мобільне покриття:

Київстар
МТС
Інтертелеком

Розрахункові години:

Поселення — 14:00.
Виселення — до 12:00.

Іноземні мови:

PL, RU

Ціни за номер за добу:

Номер Вартість
двомісний від 350 грн
двомісний покращений від 500 грн
сімейний від 600 грн

Новорічний період (28.12-10.01) — 6000 грн за котедж на 14-16 місць. Мінімальний термін проживання — 3 доби.
Діти до 6 років (без окремого місця) — безкоштовно, 6-12 років (на додатковому місці) — знижка 50 %.
Знижки для груп, для постійних клієнтів та на довготривале проживання — за домовленістю.
Передоплата обов'язкова.

Контакти:

Івано-Франківська область
Косівський район
с. Шешори
вул. Г. Василищук, 7

Тел.: +38 (097) 266-06-96

E-mail: sheshorymv@ukr.net

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування